Uwaga
Zapraszamy do współtworzenia Wedapedii, wendyjskiej (słowiańskiej) encyklopedii, która jest bratnim projektem Grupy Wedamedia. Aby zostać wedapedystą wystarczy zarejestrować się w serwisie poprzez złożenie wniosku o utworzenie konta, co można zrobić tutaj. Po fazie konfiguracji i testów, serwis Wedapedia został oddany w wersji użytkowej 25 września 2021 roku, jako nasz prezent urodzinowy dla polskojęzycznej Wikipedii z okazji 20. rocznicy jej istnienia.

Plik:Wikinews-logo.svg

Z Wedapedia, encyklopedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(Plik SVG, nominalnie 759 × 415 pikseli, rozmiar pliku: 425 KB)

Ten plik znajduje się w Wikimedia Commons i może być używany w innych projektach. Poniżej znajdują się informacje ze strony opisu tego pliku.

Cascade-protection-shackle-double-chain-link.svg
Ten plik jest zabezpieczony, ponieważ jest zawarty na stronie głównej Commons, która jest zabezpieczona w sposób “kaskadowy”.
Grafiki na stronie głównej są zazwyczaj zabezpieczone ze względu na ich dużą widzialność. Wszystkie konieczne zmiany powinny być przedyskutowane na stronie dyskusji.


Opis

Opis The Wikinews logo without text. This is a cropped version of Image:Wikinews-logo-en.png. Note that the Wikinews project itself is at Wikinews:Main Page.
Data sierpień 2006 April 2007
Źródło This is a cropped version of Image:Wikinews-logo-en.png.
Autor Wektoryzacja: Simon 01:05, 2 August 2006 (UTC) Updated by Time3000 17 April 2007 to use official Wikinews colours and appear correctly on dark backgrounds. Originally uploaded by Simon.
SVG rozwój
InfoField
W3C grn.svg 
Kod źródłowy tego poprawny.
Inkscape-yes.svg 
Ta grafika wektorowa została stworzona za pomocą Inkscape

Licencja

w:pl:Licencje Creative Commons
uznanie autorstwa na tych samych warunkach
Wolno:
  • dzielić się – kopiować, rozpowszechniać, odtwarzać i wykonywać utwór
  • modyfikować – tworzyć utwory zależne
Na następujących warunkach:
  • uznanie autorstwa – musisz określić autorstwo utworu, podać link do licencji, a także wskazać czy utwór został zmieniony. Możesz to zrobić w każdy rozsądny sposób, o ile nie będzie to sugerować, że licencjodawca popiera Ciebie lub Twoje użycie utworu.
  • na tych samych warunkach – Jeśli zmienia się lub przekształca niniejszy utwór, lub tworzy inny na jego podstawie, można rozpowszechniać powstały w ten sposób nowy utwór tylko na podstawie tej samej lub podobnej licencji.
Trademarked
™ Wikimedia Foundation, Inc.
Ten plik przedstawia (lub zawiera) jeden z oficjalnych logotypów wykorzystywanych przez Fundację Wikimedia lub jeden z jej projektów. Użycie logotypów i znaków towarowych Wikimediów podlega zasadom wykorzystania znaków towarowych oraz wytycznym w zakresie identyfikacji wizualnej Fundacji, może także wymagać uzyskania pozwolenia.

Ten szablon nie wskazuje stanu prawnego pliku. Standardowy szablon licencji jest nadal wymagany. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę Commons:Licencja. 

Wikimedia-logo black.svg

Podpisy

Dodaj jednolinijkowe objaśnienie tego, co ten plik pokazuje

Obiekty przedstawione na tym zdjęciu

przedstawia

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny20:33, 30 maj 2012Miniatura wersji z 20:33, 30 maj 2012759 × 415 (425 KB)Killiondudecleaner, more detailed version with better gradients from User:Isarra

Z tego pliku korzysta więcej niż 100 stron. Poniższa lista pokazuje jedynie 100 pierwszych z nich. Dostępna jest również pełna lista.

Pokaż więcej odnośników do tego pliku.

Metadane