Uwaga
Zapraszamy do współtworzenia Wedapedii, wendyjskiej (słowiańskiej) encyklopedii, która jest bratnim projektem Grupy Wedamedia. Aby zostać wedapedystą wystarczy zarejestrować się w serwisie poprzez złożenie wniosku o utworzenie konta, co można zrobić tutaj. Po fazie konfiguracji i testów, serwis Wedapedia został oddany w wersji użytkowej 25 września 2021 roku, jako nasz prezent urodzinowy dla polskojęzycznej Wikipedii z okazji 20. rocznicy jej istnienia.

Plik:Wikiquote-logo.svg

Z Wedapedia, encyklopedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(Plik SVG, nominalnie 300 × 355 pikseli, rozmiar pliku: 1012 bajtów)

Ten plik znajduje się w Wikimedia Commons i może być używany w innych projektach. Poniżej znajdują się informacje ze strony opisu tego pliku.

Opis

Opis
English: SVG version of the Wikiquote logo.
Data
Źródło Praca własna
Autor Rei-artur
Licencja
(Ponowne użycie tego pliku)
Trademarked
™ Wikimedia Foundation, Inc.
Ten plik przedstawia (lub zawiera) jeden z oficjalnych logotypów wykorzystywanych przez Fundację Wikimedia lub jeden z jej projektów. Użycie logotypów i znaków towarowych Wikimediów podlega zasadom wykorzystania znaków towarowych oraz wytycznym w zakresie identyfikacji wizualnej Fundacji, może także wymagać uzyskania pozwolenia.

Ten szablon nie wskazuje stanu prawnego pliku. Standardowy szablon licencji jest nadal wymagany. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę Commons:Licencja. 

Wikimedia-logo black.svg
PD-icon.svg Ta grafika nie spełnia warunków dla praw autorskich i dlatego jest dostępna jako domena publiczna, gdyż nie zawiera oryginalnego wzornictwa, lecz jedynie kształty używane powszechnie.
Cascade-protection-shackle-double-chain-link.svg
Ten plik jest zabezpieczony, ponieważ jest zawarty na stronie głównej Commons, która jest zabezpieczona w sposób “kaskadowy”.
Grafiki na stronie głównej są zazwyczaj zabezpieczone ze względu na ich dużą widzialność. Wszystkie konieczne zmiany powinny być przedyskutowane na stronie dyskusji.
SVG rozwój
InfoField
W3C grn.svg 
Kod źródłowy tego poprawny.
Notepad icon wide.svg 
This logo was created with a text editor.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny19:38, 24 lis 2006Miniatura wersji z 19:38, 24 lis 2006300 × 355 (1012 bajtów)-xfi-attributes; descriptions: + © and ™ All rights reserved, Wikimedia Foundation, Inc.

Z tego pliku korzysta więcej niż 100 stron. Poniższa lista pokazuje jedynie 100 pierwszych z nich. Dostępna jest również pełna lista.

Pokaż więcej odnośników do tego pliku.

Metadane