Uwaga
Zapraszamy do współtworzenia Wedapedii, wendyjskiej (słowiańskiej) encyklopedii, która jest bratnim projektem Grupy Wedamedia. Aby zostać wedapedystą wystarczy zarejestrować się w serwisie poprzez złożenie wniosku o utworzenie konta, co można zrobić tutaj. Po fazie konfiguracji i testów, serwis Wedapedia został oddany w wersji użytkowej 25 września 2021 roku, jako nasz prezent urodzinowy dla polskojęzycznej Wikipedii z okazji 20. rocznicy jej istnienia.

Plik:WiktionaryPl nodesc.svg

Z Wedapedia, encyklopedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(Plik SVG, nominalnie 122 × 117 pikseli, rozmiar pliku: 46 KB)

Ten plik znajduje się w Wikimedia Commons i może być używany w innych projektach. Poniżej znajdują się informacje ze strony opisu tego pliku.

Opis

The logo for the Polish language Wiktionary without "Wolny, wielojęzyczny Wikisłownik" ("Free, multilingual, Wiktionary")

.
Data (UTC)
Źródło
Autor


Applications-graphics.svg To zdjęcie było poddane obróbce cyfrowej i może różnić się od wersji oryginalnej. Zmiany: removed "Wolny, wielojęzyczny Wikisłownik". Oryginał można obejrzeć tu: WiktionaryPl.svgWiktionaryPl.svg. Modyfikacje zostały wykonane przez użytkownika Alkamid.

Ja, właściciel praw autorskich do tego dzieła, udostępniam je na poniższej licencji
Trademarked
™ Wikimedia Foundation, Inc.
Ten plik przedstawia (lub zawiera) jeden z oficjalnych logotypów wykorzystywanych przez Fundację Wikimedia lub jeden z jej projektów. Użycie logotypów i znaków towarowych Wikimediów podlega zasadom wykorzystania znaków towarowych oraz wytycznym w zakresie identyfikacji wizualnej Fundacji, może także wymagać uzyskania pozwolenia.

Ten szablon nie wskazuje stanu prawnego pliku. Standardowy szablon licencji jest nadal wymagany. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę Commons:Licencja. 

Wikimedia-logo black.svg
w:pl:Licencje Creative Commons
uznanie autorstwa na tych samych warunkach
Uznanie autorstwa: Wikimedia Foundation
Wolno:
  • dzielić się – kopiować, rozpowszechniać, odtwarzać i wykonywać utwór
  • modyfikować – tworzyć utwory zależne
Na następujących warunkach:
  • uznanie autorstwa – musisz określić autorstwo utworu, podać link do licencji, a także wskazać czy utwór został zmieniony. Możesz to zrobić w każdy rozsądny sposób, o ile nie będzie to sugerować, że licencjodawca popiera Ciebie lub Twoje użycie utworu.
  • na tych samych warunkach – Jeśli zmienia się lub przekształca niniejszy utwór, lub tworzy inny na jego podstawie, można rozpowszechniać powstały w ten sposób nowy utwór tylko na podstawie tej samej lub podobnej licencji.

Oryginalny rejestr przesyłania

This image is a derivative work of the following images:

  • File:WiktionaryPl.svg licensed with Copyright by Wikimedia
    • 2011-04-14T18:48:10Z Alkamid 135x160 (96508 Bytes) fixed "Wolny, wielojęzyczny"
    • 2011-04-14T18:46:41Z Alkamid 135x160 (66602 Bytes) {{Information |Description=The logo for the Polish language Wiktionary. |Source=*[[:File:WiktionaryFr.svg|]] |Date=2011-04-14 18:40 (UTC) |Author=*[[:File:WiktionaryFr.svg|]]: '''[[User:Smurrayinchester]]''' *derivative work:

Uploaded with derivativeFX

Podpisy

Dodaj jednolinijkowe objaśnienie tego, co ten plik pokazuje

Obiekty przedstawione na tym zdjęciu

przedstawia

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny07:36, 15 kwi 2011Miniatura wersji z 07:36, 15 kwi 2011122 × 117 (46 KB)Alkamidreduced margins

Z tego pliku korzysta więcej niż 100 stron. Poniższa lista pokazuje jedynie 100 pierwszych z nich. Dostępna jest również pełna lista.

Pokaż więcej odnośników do tego pliku.