Uwaga
Zapraszamy do współtworzenia Wedapedii, wendyjskiej (słowiańskiej) encyklopedii, która jest bratnim projektem Grupy Wedamedia. Aby zostać wedapedystą wystarczy zarejestrować się w serwisie poprzez złożenie wniosku o utworzenie konta, co można zrobić tutaj. Po fazie konfiguracji i testów, serwis Wedapedia został oddany w wersji użytkowej 25 września 2021 roku, jako nasz prezent urodzinowy dla polskojęzycznej Wikipedii z okazji 20. rocznicy jej istnienia.

Kategorie śledzące

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Ta strona zawiera listę kategorii monitorujących wypełnianych automatycznie przez oprogramowanie MediaWiki. Nazwy kategorii można zmienić edytując odpowiednie komunikaty systemowe znajdujące się w przestrzeni nazw MediaWiki.

Śledzenie kategorii Nazwa komunikatu Kryteria włączenia kategorii
Strony indeksowane(pusta)index-categoryNa stronie znajduje się magiczne słowo __INDEX__ (i strona znajduje się w przestrzeni nazw, w której jest ono dozwolone), więc jest indeksowana przez wyszukiwarki nawet wtedy, gdy normalnie by się to nie działo.
Strony nieindeksowane(1 str.)noindex-categoryTa strona nie jest indeksowana przez roboty, ponieważ ma wpisane magiczne słowo __NOINDEX__ i znajduje się w przestrzeni nazw, w której ta flaga jest dozwolona.
Strony zawierające wywołania szablonów z parametrami o takich samych nazwach(pusta)duplicate-args-categoryStrona zawiera szablony, które używają duplikatów argumentów, jak {{foo|bar=1|bar=2}} lub {{foo|bar|1=baz}}.
Strony ze zbyt dużą liczbą wywołań kosztownych funkcji parsera(pusta)expensive-parserfunction-categoryNa stronie używanych jest zbyt wiele wymagających funkcji parsera (takich jak #ifexist). Więcej informacji na stronie Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit.
Strony, w których użyto szablonu z pominięciem argumentów(pusta)post-expand-template-argument-categoryDługość strony przekracza $wgMaxArticleSize po rozwinięciu argumentu szablonu (coś w potrójnych nawiasach, np. {{{Foo}}}).
Strony, w których przekroczone jest ograniczenie wielkości użytych szablonów(pusta)post-expand-template-inclusion-categoryRozmiar tej strony jest większy niż $wgMaxArticleSize po rozszerzeniu wszystkich szablonów, więc część szablonów nie jest rozszerzonych.
Ukryte kategorie(225 kat.)hidden-category-categoryTo jest kategoria z __HIDDENCAT__, co zapobiega wyświetlaniu jej w sekcji z kategoriami na stronie.
Strony z odwołaniami do nieistniejących plików(4 kat., 134 str.)broken-file-categoryStrona zawiera nieprawidłowe odwołania do plików (odwołania do nieistniejących plików).
Strony, gdzie przekroczono liczbę węzłów(pusta)node-count-exceeded-categoryStrona przekracza maksymalną liczbę węzłów.
Strony z przekroczoną głębokością rozbudowy(pusta)expansion-depth-exceeded-categoryStrona przekracza maksymalną głębokość rozbudowy.
Strony z ignorowanym formatowaniem tytułu(pusta)restricted-displaytitle-ignoredStrona ma ignorowany {{DISPLAYTITLE}} ponieważ nie pasuje on do tytułu aktualnej strony.
Strony z pętlami szablonów(pusta)template-loop-categoryStrona zawiera pętlę szablonów, czyli szablon, który wywołuje sam siebie rekursywnie.
Strony z zepsutymi przypisami(5 kat., 16 str.)cite-tracking-category-cite-errorStrony w tej kategorii zawierają błędy w użyciu znaczników przypisów.
Strony z błędami skryptów(146 str.)scribunto-common-error-categoryWystąpił błąd podczas przetwarzania modułów zawartych na stronie.
Moduły Scribunto zawierające błędy(66 str.)scribunto-module-with-errors-categoryModuł zawiera błąd.
Strony z błędami podświetlania składni(1 str.)syntaxhighlight-error-categoryWystąpił błąd podczas próby podświetlenia kodu zawartego na stronie.
Strony używające przestarzałych atrybutów enclose(pusta)syntaxhighlight-enclose-categoryKolorowanie składni na tej stronie używa przestarzałej składni enclose.
Strony używające przestarzałych znaczników source(2 str.)syntaxhighlight-source-categoryKolorowanie składni na tej stronie używa przestarzałych znaczników source.
Strony z niepoprawnymi znacznikami współrzędnych geograficznych(pusta)geodata-broken-tags-categoryStrona posiada niepoprawny tag {{#coordinates:}}.
Strony z nieznaną wartością globu(pusta)geodata-unknown-globe-categoryStrona używa nieznanej wartości parametru globe.
Strony z nieprawidłową wartością regionu(pusta)geodata-unknown-region-categoryStrona używa nieznanej wartości parametru region.
Strony ze współrzędnymi nieznanego typu(pusta)geodata-unknown-type-categoryStrona używa nieznanej wartości parametru type.
Arkusze z błędami rozszerzenia TemplateStyles(5 str.)templatestyles-stylesheet-error-categoryArkusz stylów TemplateStyles zawiera błąd.
Strony z błędami rozszerzenia TemplateStyles(13 str.)templatestyles-page-error-categoryNa stronie wystąpił błąd podczas przetwarzania znacznika <templatestyles/>.
Strony z nierozwiązanymi właściwościami(pusta)unresolved-property-categoryTa kategoria zawiera strony, które odwołują się do właściwości Wikidanych, których nie można było odnaleźć ani po numerze właściwości, ani po etykiecie.
Przekierowania połączone z elementem Wikidanych(pusta)connected-redirect-categoryTa kategoria zawiera przekierowania, które są połączone z elementem Wikidanych.
Strony z diagramami(116 str.)graph-tracking-categoryStrona zawiera znacznik <graph>.
Strony z przestarzałymi diagramami Vega 1.0(2 str.)graph-obsolete-categoryStrona zawiera znacznik <graph>, który powinien zostać zaktualizowany do wersji 2.
Strony z zepsutymi diagramami(2 str.)graph-broken-categoryStrona zawiera nieprawidłowo zastosowany znacznik <graph>.
Strony z błędami rozszerzenia math(1 str.)math-tracking-category-errorStrony w tej kategorii zawierają błędy w użyciu znaczników matematycznych.
Strony z błędami renderowania wyrażeń matematycznych(1 str.)math-tracking-category-render-errorStrony w tej kategorii zawierają problemy z renderowaniem tagów math