Uwaga
Zapraszamy do współtworzenia Wedapedii, wendyjskiej (słowiańskiej) encyklopedii, która jest bratnim projektem Grupy Wedamedia. Aby zostać wedapedystą wystarczy zarejestrować się w serwisie poprzez złożenie wniosku o utworzenie konta, co można zrobić tutaj. Po fazie konfiguracji i testów, serwis Wedapedia został oddany w wersji użytkowej 25 września 2021 roku, jako nasz prezent urodzinowy dla polskojęzycznej Wikipedii z okazji 20. rocznicy jej istnienia.

Wedamedia

Z Wedapedia, encyklopedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Wedamedia to nieformalna grupa kreatywna powołana 18 lipca 2021 roku przez Tomasza Kosińskiego do zarządzania własnymi projektami internetowymi, których głównym celem jest wedukacja.

Logo Wedamedii

Logo Wedamedii

Logotyp Wedamedii przypomina symbol yin i yang z filozofii wschodniej. To balans między pozornymi sprzecznościami. W naszym przypadku wyraża on szukanie prawdy, która jak zwykle leży gdzieś po środku, co symbolizuje różowa perła w centrum logotypu.

Rodzina projektowa Wedamedia

Obecnie grupa obejmuje 10 serwisów, z których kilka jest już w fazie konfiguracji i testowania.

Linki zewnętrzneTa strona została utworzona przez naszych Użytkowników i jest artykułem własnym Wedapedii, który może być poddawany edycji i uzupełnieniom, korygowanym przez redaktorów i administratorów serwisu. Jego edycje i autorów można zobaczyć tutaj. Możesz go kopiować i udostępniać z zachowaniem praw autorskich: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL