UWAGA
Strona jest ponownie oddana do uzytku po zabiegach konfiguracyjnych. Jeśli zobaczą Państwo na niej jakieś błedy techniczne, prosimy o ich zgłoszenie.

Większość artykułów w portalu to nasze własne teksty z kluczowych dziedzin związanych z naszą misją. Spora część materiałów pochodzi też z polskiej wersji Wikipedii, gdzie były odrzucone ze względu na politykę redaktorów (przeczytaj o krytyce Wikipedii). Są też i takie, które zostały przeniesione na nasze strony, gdyż stanowią istotne uzupełnienie merytorycznej treści naszego serwisu. Wszystkie artykuły podlegają edycji przez naszych Użytkowników, dlatego ich wersje mogą się różnić od prezentowanych na innych witrynach.

Wedamedia

Z Wedapedia
Wersja z dnia 12:02, 9 gru 2022 autorstwa Wedun (dyskusja | edycje)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Wedamedia to nieformalna grupa kreatywna powołana 18 lipca 2021 roku przez Tomasza Kosińskiego do zarządzania własnymi projektami internetowymi, których głównym celem jest wedukacja.

Logo Wedamedii

Logo Wedamedii

Logotyp Wedamedii przypomina symbol yin i yang z filozofii wschodniej. To balans między pozornymi sprzecznościami. W naszym przypadku wyraża on szukanie prawdy, która jak zwykle leży gdzieś po środku, co symbolizuje różowa perła w centrum logotypu.

Rodzina projektowa Wedamedia

Obecnie grupa obejmuje 5 serwisów, które są gotowe do użytku.




Ta strona została utworzona przez naszych Użytkowników i jest artykułem własnym Wedapedii, który może być poddawany edycji i uzupełnieniom, korygowanym przez redaktorów i administratorów serwisu. Jego edycje i autorów można zobaczyć tutaj. Możesz go kopiować i udostępniać z zachowaniem praw autorskich: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL