UWAGA
Strona jest ponownie oddana do uzytku po zabiegach konfiguracyjnych. Jeśli zobaczą Państwo na niej jakieś błedy techniczne, prosimy o ich zgłoszenie.

Większość artykułów w portalu to nasze własne teksty z kluczowych dziedzin związanych z naszą misją. Spora część materiałów pochodzi też z polskiej wersji Wikipedii, gdzie były odrzucone ze względu na politykę redaktorów (przeczytaj o krytyce Wikipedii). Są też i takie, które zostały przeniesione na nasze strony, gdyż stanowią istotne uzupełnienie merytorycznej treści naszego serwisu. Wszystkie artykuły podlegają edycji przez naszych Użytkowników, dlatego ich wersje mogą się różnić od prezentowanych na innych witrynach.

Czesław Michałowski

Z Wedapedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Czesław Michałowski

Czesław Michałowski (ur. 12 czerwca 1990 r.) Lektor, youtuber, krzewiciel wiedzy słowiańskiej m.in poprzez udostępnianie starych tekstów w formie interaktywnych ksiąg mówionych (audio-videobooki). Wykształcenie rolnicze. Mieszka wraz z partnerką Urszulą Kempny, w domu z bali pod Puszczą Notecką. Prowadzi od lat kanał na Youtube (BezChaosowania) o tematyce słowiańskiej i lechickiej. Współpracuje z Radiem Sławenia, prowadzonym przez "Ediego Sławianina" Edwarda Świętosławskiego, z telewizją internetową Niezależna Telewizja w formie nagrań filmowych oraz z ludźmi propagującymi życie w zgodzie z naturą.


Ta strona została utworzona przez naszych Użytkowników i jest artykułem własnym Wedapedii, który może być poddawany edycji i uzupełnieniom, korygowanym przez redaktorów i administratorów serwisu. Jego edycje i autorów można zobaczyć tutaj. Możesz go kopiować i udostępniać z zachowaniem praw autorskich: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL