UWAGA
Strona jest ponownie oddana do uzytku po zabiegach konfiguracyjnych. Jeśli zobaczą Państwo na niej jakieś błedy techniczne, prosimy o ich zgłoszenie.

Większość artykułów w portalu to nasze własne teksty z kluczowych dziedzin związanych z naszą misją. Spora część materiałów pochodzi też z polskiej wersji Wikipedii, gdzie były odrzucone ze względu na politykę redaktorów (przeczytaj o krytyce Wikipedii). Są też i takie, które zostały przeniesione na nasze strony, gdyż stanowią istotne uzupełnienie merytorycznej treści naszego serwisu. Wszystkie artykuły podlegają edycji przez naszych Użytkowników, dlatego ich wersje mogą się różnić od prezentowanych na innych witrynach.

Do tłumaczenia

Z Wedapedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Pan-Slavic language > Język wszechsłowiański.
Curmsun Disc > Złoty dysk z Wolina z napisem Curmsun.
Off-the-grid > Off-the-grid.
Jakten på Odin > Polowanie na Odyna.
Indigenous Aryanism > Teoria rdzenności Ariów na subkontynencie indyjskim.
Yasna > Jasna i inne księgi awestyjskie.
Roerichism > Roerichizm.
Prahlada > Prahlada.Ta strona została utworzona przez naszych Użytkowników i jest artykułem własnym Wedapedii, który może być poddawany edycji i uzupełnieniom, korygowanym przez redaktorów i administratorów serwisu. Jego edycje i autorów można zobaczyć tutaj. Możesz go kopiować i udostępniać z zachowaniem praw autorskich: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL