UWAGA
Strona jest ponownie oddana do uzytku po zabiegach konfiguracyjnych. Jeśli zobaczą Państwo na niej jakieś błedy techniczne, prosimy o ich zgłoszenie.

Większość artykułów w portalu to nasze własne teksty z kluczowych dziedzin związanych z naszą misją. Spora część materiałów pochodzi też z polskiej wersji Wikipedii, gdzie były odrzucone ze względu na politykę redaktorów (przeczytaj o krytyce Wikipedii). Są też i takie, które zostały przeniesione na nasze strony, gdyż stanowią istotne uzupełnienie merytorycznej treści naszego serwisu. Wszystkie artykuły podlegają edycji przez naszych Użytkowników, dlatego ich wersje mogą się różnić od prezentowanych na innych witrynach.

Edward Świętosławski

Z Wedapedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Edward Świętosławski

Edward Świętosławski, znany też jako Edi Słowianin vel Edward Sławianin Leh – dziennikarz, redaktor, założyciel radia internetowego Sławenia i telewizji internetowej o tej samej nazwie. Popularyzator słowiaństwa, działacz społeczny, organizator wielu akcji i wydarzeń promujących wiedzę o Słowiańszczyźnie. Autor wielu artykułów i kilku opracowań drukowanych oraz bloger i vloger, zajmujący się także zagadnieniami zdrowia, technologii oraz kwestiami egzystencjalnymi.

Linki zewnętrzne
Ta strona została utworzona przez naszych Użytkowników i jest artykułem własnym Wedapedii, który może być poddawany edycji i uzupełnieniom, korygowanym przez redaktorów i administratorów serwisu. Jego edycje i autorów można zobaczyć tutaj. Możesz go kopiować i udostępniać z zachowaniem praw autorskich: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL