UWAGA
Strona jest ponownie oddana do uzytku po zabiegach konfiguracyjnych. Jeśli zobaczą Państwo na niej jakieś błedy techniczne, prosimy o ich zgłoszenie.

Większość artykułów w portalu to nasze własne teksty z kluczowych dziedzin związanych z naszą misją. Spora część materiałów pochodzi też z polskiej wersji Wikipedii, gdzie były odrzucone ze względu na politykę redaktorów (przeczytaj o krytyce Wikipedii). Są też i takie, które zostały przeniesione na nasze strony, gdyż stanowią istotne uzupełnienie merytorycznej treści naszego serwisu. Wszystkie artykuły podlegają edycji przez naszych Użytkowników, dlatego ich wersje mogą się różnić od prezentowanych na innych witrynach.

Everybodywiki

Z Wedapedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Everybodywiki to inkluzyjna encyklopedia internetowa, gdzie każdy może pisać o wszystkim. Everybodywiki próbuje zapisać artykuły, które są aktualnie oznaczone do usunięcia w Wikipedii. Artykuł na Everybodywiki nie potrzebuje żadnych wymagań, takich jak spełnianie standardów rozpoznawalności, arbitralnych wymagań lub bycie sławnym, aby został zachowany.
Everybodywiki polska ma ponad 6000 artykułów i niestety tylko 8 aktywnych Użytkowników, którzy pracują nad zachowaniem odrzucanych przez Wikipedię treściTa strona została utworzona przez naszych Użytkowników i jest artykułem własnym Wedapedii, który może być poddawany edycji i uzupełnieniom, korygowanym przez redaktorów i administratorów serwisu. Jego edycje i autorów można zobaczyć tutaj. Możesz go kopiować i udostępniać z zachowaniem praw autorskich: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL