UWAGA
Strona jest ponownie oddana do uzytku po zabiegach konfiguracyjnych. Jeśli zobaczą Państwo na niej jakieś błedy techniczne, prosimy o ich zgłoszenie.

Większość artykułów w portalu to nasze własne teksty z kluczowych dziedzin związanych z naszą misją. Spora część materiałów pochodzi też z polskiej wersji Wikipedii, gdzie były odrzucone ze względu na politykę redaktorów (przeczytaj o krytyce Wikipedii). Są też i takie, które zostały przeniesione na nasze strony, gdyż stanowią istotne uzupełnienie merytorycznej treści naszego serwisu. Wszystkie artykuły podlegają edycji przez naszych Użytkowników, dlatego ich wersje mogą się różnić od prezentowanych na innych witrynach.

Pomoc:Wytyczne

Z Wedapedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Wymagania w zakresie edycji stron

Wszelkie rady, zalecenia i wymogi techniczne w kwestii edycji stron, artykułów, zarówno treśli jak i plików graficznych, znajdziecie w Poradniku edytora i na stronie MediaWiki w obrazkach.

Wymogi prawne

O szczegółach na temat aspektów prawnych przeczytacie na stronach: Informacje prawne, Prawa autorskie i Polityka prywatności.


Ta strona została utworzona przez naszych Użytkowników i jest artykułem własnym Wedapedii, który może być poddawany edycji i uzupełnieniom, korygowanym przez redaktorów i administratorów serwisu. Jego edycje i autorów można zobaczyć tutaj. Możesz go kopiować i udostępniać z zachowaniem praw autorskich: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL